Krtkovanie cistenie opadov kanalizacie Nonstop služba

Vysokotlakové čistenie kanalizácie a odpadov Holíč

 

Mechanické frézovanie:
  • je výborný systém, pomocou ktorého dokážeme odstrániť korene, vápenaté usadeniny, vodný kameň
Mechanické frézovanie tvrdých usadenín:
  • účinné omieľanie reťazovou hlavicou, pri otáčkach 740 krát za minútu dokáže kvalitne vyčistiť vaše potrubie. Špeciálnou HM hlavicou odstránime aj cementové usadeniny v priemeroch od DN 20 až 250 mm.Vysokotlakové čistenie kanalizácie a odpadov v bytoch a rodiných domoch.Vo vozidle máme na zakázku zabudované vysokotlakové zariadenie pre čistenie kanalizácie, disponuje zásobníkom vody s objemom 800 litrov. Vozidlo je vhodné na rýchle zásahy do pozemných garáži, obchodných centier a nízkych podbráni s výškou do 2m. Táto varianta vozidla je určená pre priemer potrubia od DN 50 mm - DN 300 mm s dĺžkou hadice až 80 metrov.


Zariadenie má výkon 150 barov pri prietoku 70 litrov / min.

K tomuto vozidlu je možné pripojiť mini fekálne zariadenie na odsávanie štrkov z kanalizácie, zatopených priestorov, odčerpávanie šácht a zatopených pivníc. Mini fekál má sací výkon 450 m3 / hod. a objemom 2 000 litrov s dĺžkou hadíc 55 m.


TV monitoring odpadových potrubí

TV monitoring kanalizácie s ktorým dokážeme identifikovať a lokalizovať presné miesto a príčinu poruchy na vašom potrubí. TV monitoringom zistíme a vyhodnotíme presnú poruchu bez potreby rozkopať potrubie, prípadne odstaviť a otvoriť kanalizačný systém.


TV monitoring kanalizácie realizujeme najmodernejšou technikou, ktorá je dostupná na trhu. Okrem zistenia poruchy je možné kamerovým systémom vykonať kontrolu prípojky, stav potrubia tesnosť spojov a iné technické detaily potrubia. Vďaka našej TV monitorovacej technike sme schopní spustiť kameru a monitorovať potrubia v priemeroch od 32 mm až po 1200 mm

 

KRTKOVANIE OKRES SKALICA

/album/fotogaleria-fotogaleria/frezy01-jpg/
/album/fotogaleria-fotogaleria/frezy02-jpg/
/album/fotogaleria-fotogaleria/tlakove-trysky-02-jpg/
/album/fotogaleria-fotogaleria/cist-kanal-clip-image002-gif/

Čistenie odpadov kanalizácie Skalica

26.11.2019 21:13

Čistenie odpadov kanalizácie Skalica.

Čistenie daždových zvodov na benzínovej pumpe Skalica. Na čistenie kanalizácie sme použili vysokotlakové zariadenie na krtkovanie odpadov a odtokov, ktoré využíva vysokotlakový prúd vody.Na čistenie silne znečistených potrubí mastnými nánosmi v priemyselných kuchyniach využívame vysoký tlak vody s...

Vyhľadávanie

Kontakt

NONSTOP - KRTKOVANIE.SK Piesocna 1389
Sastin Straze
90841
+421.0949881270

+421.0949881265