Krtkovanie cistenie opadov kanalizacie Nonstop služba

Upchaty odpad? Čistenie odpadov kanalizácie Senica a okolie

 

Krtkovanie aj počas víkendov a sviatkov 

 

Rýchly výjazd do 1hod 

 

Najlacnejšie krtkovanie v okrese Senica 

 

Mate upchatý odpad kanalizáciu? Pomôžeme Vám. 

 

Volajte: 0949 881 270

Krtkovanie odpadov z wc, drezov, umyvadiel, daždových zvodov.... 

Špirálové čistenie upchatého potrubia

 Ako realizujeme zásah pri poruche odtoku z umývadla v kupelni, dresu, vane a upchatého potrubia? 

Pred príchodom si najprv preberieme základné info o upchatom potrubí. Po príchode si najskôr zistíme kadiaľ odpadová trubka vedie ( kanalizácia alebo septik) a aká je dlhá. V bytoch sú odpady samozrejme kratšie ako v niektorých domoch. Čistenie odpadu krtkovanie v bytoch je preto zvyčajne lacnejšie. Odskúšame ako sa správa odtok pred zásahom a demontujeme sifón alebo wc. Tento vyčistíme a odskúšame jeho funkčnosť. A poskytneme rady ako predchadzať upchaniu.

Samotné čistenie odpadovej trubky

V interiéri je najvhodnejšie mechanické krtkovanie (spriechodnenie odpadovej rúry), by sme zamedzili znečisteniu interiéru. Používame strojové čistenie, špirály a špeciálne koncovky, na to určené. Tlakové čistenie je nevhodné z toho dôvodu, že voda z trubky spätne vyteká a znečisťuje interiér bytu. Mechanické čistenie je náročnejšie na prácu, ale je aj vysoko účinné.

Postup:

  1. Špirála sa prevedie cez stroj, nasadí sa koncovka (vrták), ktorý ma za úlohu upchaté miesto preraziť. Ak sa predtým majiteľ snažil odstrániť upchatie voľne predajnými chemickými látkami, tak tieto sa z trubky musia najskôr prepláchnuť vriacou vodou, ktorá čiastočne tieto chemické látky odstráni. Potom sa môže odstrániť dôvod upchatia odtoku jeho prerazením
  2. Frézovanie - čistenie odtokovej rúry. Nasadíme špecialnu koncovku (frézkovač) a prečistíme celú dĺžku trubky. a znovu prepláchneme odtok vriacou vodou. Preplach je dôležitý, pretože usadeniny sa frézovaním uvoľňujú, no stále sa nachádzajú napadané v rúre. Ak je odpadová rúrka silne znečistená, tento postup musíme opakovať. Nakoniec nasadíme sifón a skontrolujeme jeho testnosť. Následne so zákaazníkom prechádzame ako zamedziť následnému upchatiu odtoku. 

Fotogaléria: Krtkovanie odpadov Senica

/album/fotogaleria-krtkovanie-senica1/krtkovanie-jablonica-cisty-odpad-jpg/
/album/fotogaleria-krtkovanie-senica1/krtkovanie-odpadov-gbely-jpg/
/album/fotogaleria-krtkovanie-senica1/krtkovanie-upchateho-drezu-v-kuchyni-sajdikove-humence-jpg/
/album/fotogaleria-krtkovanie-senica1/vysokotlakove-cistenie-kanalizacie-sobotiste-jpg/

Vyhľadávanie

Kontakt

NONSTOP - KRTKOVANIE.SK Piesocna 1389
Sastin Straze
90841
+421.0949881270

+421.0949881265