Krtkovanie cistenie opadov kanalizacie Nonstop služba

UPCHATÝ ODPAD, ODTOK A PREVENCIA AKO MU PREDÍSŤ

28.07.2020 16:06

Nikto z Nás nemá rád havarijné stavy, nech sa to týka čohokoľvek. A už vôbec nie, keď ide o odpadové potrubie či kanalizáciu. Ak sa týmto problémom chcete vyhnúť, prečítajte si zopár našich stručných rád. Možno práve vďaka nim sa vyhnete nepríjemnostiam.

Existuje viacero dôvodov, prečo sa môže upchať potrubie v dome. Častokrát to býva preto, že sa niektorých odpadov ľudia zbavujú nesprávnym spôsobom. Viete čo všetko nesmieme splachovať do záchodu, či vylievať do umývadiel a dresov? 

Sú to potraviny, oleje a všetky tuky, tiež lieky a chemikálie, pretože môžu v kanalizácii vytvoriť chemickú reakciu a poškodiť tak potrubie, ďalej sú to vlhčené utierky, či hygienické potreby, ale tiež k nim patria rôzne nerozpustné materiály ako ohorky z cigariet, kúsky textilu, plastov, dreva.. Aj keď sú vám tieto skutočnosti známe, nedokážete sa im vyhnúť na 100 %.

Malé zvyšky potravy a oleje a tuky, aj keď v malom množstve, ale predsa sa dostanú do výlevky. Aj ak máme umývačku riadu, alebo riad umývame ručne, stále tam časť z nich končí. Nemusíte si to ani uvedomovať a tuky sa hromadia v potrubiach a zachytávajú na sebe malé kúsky potravín. Takto sa priestor na prietok vody neustále zužuje až sa úplne upchá. Vtedy už nepomôžu žiadne prípravky. Prídeme na rad my. Radi vám s tým pomôžeme, no omnoho efektívnejšie a úspornejšie je starať sa priebežne (raz ročne) o vašu kanalizáciu. Ak budete myslieť na prevenciu upchatia vášho potrubia a zveríte sa nám do rúk, ušetríte tým nielen svoje financie, ale aj starosti a čas.

PRAVIDELNÉ ČISTENIE

Ak sa správne staráte o potrubie, viete sa tak vyhnúť nepríjemnostiam s ním. Prevencia voči upchatiu potrubia je to, čo svojim zákazníkom odporúčame. Pravidelné čistenie potrubí a celej kanalizácie nie je časovo, ani finančne náročné.

Ďalšou príčinou upchatia potrubia môže byť jeho nevyhovujúci technický stav, či už preto, že je staršie, alebo aj nekvalitne, neodborne vyhotovené. Lebo aj v našom odbore platí, že prílišné šetrenie vás môže nakoniec vyjsť veľmi draho. Našťastie máme techniku, ktorá bez problémov odhalí aj túto príčinu a nielen vtedy keď už je neskoro. Postaráme sa tiež o skoré zachytenie problému a jeho odstránenie.

 

Vyhľadávanie

Kontakt

NONSTOP - KRTKOVANIE.SK Piesocna 1389
Sastin Straze
90841
+421.0949881270

+421.0949881265